Bil. Pengetua sekolah   Mula berkhidmat   Akhir khidmat
1. Ahmad bin Hassan       10 Januari 1965   31 Desember 1967
2. Amat Juhari bin Mo'ain   1 Februari 1968   30 September 1968
3. Haji Ahmad bin Mahmud   1 Oktober 1968   30 Julai 1968
4. Ahmad Tajuddin bin Osman   1 Ogos 1968   31 Desember 1972
5. Hussain bin Salleh   3 Januari 1973   31 Desember 1979
6. Haji Hashim bin Embong   1 Januari 1980   31 Desember 1983
7. Che Daud @ Zakaria bin Yacob   1 Februari 1983   31 Julai 1988
8. Khadijah binti Ab Rahman   1 Ogos 1988   30 November 1991
9. Abdul Jalil bin Abdul Hamid   1 Desember 1991   26 Februari 1992
10. Haji Mahamud bin Omar   1 Mac 1992   16 Oktober 1992
11. Haji Abd Razak bin Ramli   16 Oktober 1992   18 Oktober 1994
12. Haji Mohd Zainuddin bin Mahmood   1 Februari 1995   1 November 1995
13. Haji Mahmood bin Mamat   1 Mac 1996   15 Mac 1997
14. Haji Mokhtar @ Mukhtar bin Mohd   16 Mac 1997   30 April 1998
15. Haji Ngah @ Ngah Nasir bin Hassan   1 Mei 1998   31 Mei 2001
16. Ramli bin Zainal, AMN, PJK   1 Jun 2001   30 Jun 2006
17. Hajjah Rabiah binti Abd Samat   1 Julai 2006   15 Julai 2011
18. Che Ku Maznah binti Che Ku Endut        
19. Roeaidah Binti Mat Yusuff       Feb 2018 
20. Tengku Shahrir Bin Tengku Dahlan   Apr 2018   Kini